Drukuj

XII Zimowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów

 

 

15-16 MARCA 2014 r.– „Moje Boisko – Orlik 2012” Wołowice

 

Choć w tym roku pogoda nas nie rozpieszczała podczas turnieju i tak duch sportowy nie opuścił zawodników. Do Turnieju zgłoszono osiem drużyn reprezentujących Ludowe Kluby Sportowe działające na terenie gminy Czernichów, w tym dwa zespoły Piasta Wołowice.Wszystkie kluby na co dzień reprezentują naszą gminę w rozgrywkach Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

 

W marcu na spotkaniu prezesów klubów i działaczy sportowych przeprowadzono losowanie oraz podział na dwie grupy eliminacyjne. Pierwsze mecze, które miały wyłonić półfinalistów rozegrane zostały w sobotę 15 marca 2014 r. Zmagania trwały od godziny 10:00 do 16:00. Do dalszych rozgrywek awansowały zespoły: „Start” w Kamieniu, Piast Wołowice I, „Nadwiślan” Rusocice i „Wisła” Czernichów.W samo południe 16 marca cztery najlepsze drużyny rozpoczęły zmagania o zwycięstwo. Mecze półfinałowe i finałowe dostarczyły wielu emocji. Finał rozegrany został pomiędzy Piastem I i „Startem”. Zmagania zakończyły się zwycięstwem piłkarzy z Piasta I, którzy przerwali dobrą passę LKS „START” w Kamieniu, która trwała od Letniego Turnieju o Puchar Wójta w roku 2012.

 

Wszystkie drużyny uczestniczące w Turnieju otrzymały dyplomy oraz bony na zakup sprzętu sportowego, a zdobywcy trzech pierwszych miejsc uhonorowani zostali pucharami.

 

Wyniki XII Zimowego Turnieju Piłki Nożnej Seniorów:

 

I.LKS Piast Farmina I Wołowice

 

II.LKS „Start” w Kamieniu

 

III.LKS „Nadwiślan” Rusocice

 

IV.LKS „Wisła” Czernichów