Drukuj

ORLĘTA– III Letni Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży w Wołowicach

 

W turnieju do rywalizacji przystąpili chłopcy w wieku 7-13 lat. Zgłoszono 4 drużyny, które rozegrały turniej w systemie każdy z każdym. W tej kategorii wiekowej miejsca na podium zajęli: I – SP w Czułówku, drużyna która okazała się czarnym koniem zawodów, II –ZPO Czernichów, III – ZPO Wołowice oraz IV – miejsce ZPO W Rybnej.

Do rozgrywek dziewcząt w wieku 7-13 lat przystąpiły trzy drużyny. Na I miejscu uplasowała się drużyna z ZPO w Wołowicach, II miejsce przypadło dziewczętom z ZPO w Rybnej, a III miejsce – ekipie z ZPO w Czernichowie.

W drugim dniu turnieju w kategorii chłopców w wieku 13-16 lat wzięły udział 3 sześcioosobowe drużyny. Najlepiej zaprezentowała się i w efekcie zajęła w tej kategorii I miejsce drużyna ZPO Rybna, II miejsce przypadło ZPO Czernichów, a na III miejscu znaleźli się chłopcy z ZPO w Wołowicach.

Natomiast w rozgrywkach dziewcząt w wieku 13-16 lat, do których też przystąpiły trzy drużyny, I miejsce zajęły dziewczęta również z ZPO w Rybnej, na II miejscu uplasowała się drużyna z ZPO w Czernichowie, a na III miejscu znalazły się dziewczęta z ZPO w Wołowicach.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy za udział w Turnieju, a drużyny zwycięskie – puchary oraz bony na zakup sprzętu sportowego. Nauczyciele i trenerzy tych drużyn będą mogli uzupełnić wyposażenie sal gimnastycznych i boisk w najbardziej potrzebny sprzęt sportowy, ufundowany przez Wójta jako nagrody dla najlepszych.

{BACKBUTTON}